Mapa inwestycji

Jesteś ciekawy nowych inwestycji dotyczących OZE realizowanych na terenie województwa kujawsko–pomorskiego, wejdź i popatrz; nasza mapa ułatwi Tobie ich lokalizację!

Jak posługiwać się mapą?

Mapa przedstawia instalacje wykorzystujące odnawialne źródła energii działające na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Spis inwestycji, które zamieszczone zostały na mapie przygotowano na podstawie ankiet nadesłanych przez gminy oraz na podstawie opracowania przygotowanego w 2013 r. przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie pt. „Dotychczasowe wykorzystanie i planowane inwestycje w odnawialne źródła energii w województwie kujawsko-pomorskim”  i opracowania Kujawsko-Pomorskiego Biura Planowania Przestrzennego i Regionalnego we Włocławku pn. " Województwo kujawsko-pomorskie zasoby i możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii"

Na mapie nie zaznaczone zostały instalacje działających przy gospodarstwach domowych. Właścicieli gospodarstw domowych z zainstalowanymi urządzeniami wykorzystującymi OZE, którzy chcieliby, żeby ich inwestycje zostały zamieszczone na mapie prosimy o kontakt ze Stowarzyszeniem "Tilia"

W celu zapoznania się z instalacjami prosimy o wybranie źródła energii poprzez kliknięcie odpowiedniej ikonki zmieszczonej nad mapą. Aktywna ikonka podświetli się na kolorowo, a na mapie pojawią się piktogramy, pokazujące lokalizację inwestycji. Po kliknięciu na piktogram w dymku zostaną wyświetlone informacje o danej inwestycji, nazwa i kod miejscowości, w której siedzibę ma gmina.

Żeby zapoznać się z instalacjami dotyczącego kolejnego źródła energii należy najpierw kliknąć na ikonkę nad  mapą, dotyczącej poprzednio oglądanego źródła energii, a następnie proszę kliknąć na ikonkę kolejnego źródła energii.

Pod mapą w legendzie znajdziecie Państwo nazwy gmin, w których zainstalowane dane instalacje.

By powiększyć/zmniejszyć mapę należy posługiwać się kursorem +/-.

Energia z Odnawialnych Źródeł Energii